Lustro 84.6x84.6 cm kwadratowe nikiel MALAGA7070N Ars Longa Malaga
Lustro 84.6x84.6 cm kwadratowe nikiel MALAGA7070N Ars Longa Malaga
- Nr katalogowy: MALAGA7070N
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 449,22zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Malaga |
| Nr katalogowy | MALAGA7070N |
| Szerokość | 84.6 cm |
| Wysokość | 84.6 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | kwadratowe |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | nikiel |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774953241 |
| Wymiary z opakowaniem | 90 x 10 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii