Lustro 84x64 cm prostokątne BARI5070ST Ars Longa Bari
Lustro 84x64 cm prostokątne BARI5070ST Ars Longa Bari
- Nr katalogowy: BARI5070ST
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 341,42zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Bari |
| Nr katalogowy | BARI5070ST |
| Szerokość | 84 cm |
| Wysokość | 64 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | inny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774974680 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 10 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |