Lustro 87.4x87.4 cm kwadratowe PLATO7070S Ars Longa Plato
Lustro 87.4x87.4 cm kwadratowe PLATO7070S Ars Longa Plato
- Nr katalogowy: PLATO7070S
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 390,42zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Plato |
| Nr katalogowy | PLATO7070S |
| Szerokość | 87.4 cm |
| Wysokość | 87.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | kwadratowe |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | inny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774977629 |
| Wymiary z opakowaniem | 90 x 10 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |