Lustro 88.4x88.4 cm kwadratowe srebrne Monza7070S Ars Longa Monza
Lustro 88.4x88.4 cm kwadratowe srebrne Monza7070S Ars Longa Monza
- Nr katalogowy: Monza7070S
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 390,42zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Monza |
| Nr katalogowy | Monza7070S |
| Szerokość | 88.4 cm |
| Wysokość | 88.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | kwadratowe |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | srebrny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774977704 |
| Wymiary z opakowaniem | 90 x 10 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |