Łyżka do warzyw 7xx37 cm stal 3024 Leifheit
Łyżka do warzyw 7xx37 cm stal 3024 Leifheit
- Nr katalogowy: 3024
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 84,80zł
Opis produktu
| Marka | Leifheit |
| Nr katalogowy | 3024 |
| Materiał | stal |
| Kolor | stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 7 cm |
| Wysokość | 37 cm |
| Kod EAN | 4006501030245 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 37 x 4 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,15 kg |
| Dane producenta | Zobacz |