Łyżka wazowa xx34 cm stal 3025 Leifheit
Łyżka wazowa xx34 cm stal 3025 Leifheit
- Nr katalogowy: 3025
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 84,80zł
Opis produktu
| Marka | Leifheit |
| Nr katalogowy | 3025 |
| Materiał | stal |
| Kolor | stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Wysokość | 34 cm |
| Kod EAN | 4006501030252 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 34 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,17 kg |
| Dane producenta | Zobacz |