Maselniczka 15.5x11x5 cm stal 19243 Kela Vision
Maselniczka 15.5x11x5 cm stal 19243 Kela Vision
- Nr katalogowy: 19243
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 131,84zł
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Vision |
| Nr katalogowy | 19243 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Materiał | stal |
| Kolor | stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | tak |
| Dłuższy bok | 15.5 cm |
| Krótszy bok | 11 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Kod EAN | 4025457192432 |
| Wymiary z opakowaniem | 34 x 35 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,23 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii