Maskownica odpływu liniowego 90 cm stal 10053DPSC Schedpol Base Steel Range
Maskownica odpływu liniowego 90 cm stal 10053DPSC Schedpol Base Steel Range
- Nr katalogowy: 10053DPSC
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 337,00zł
- Cena katalogowa: 399,75 zł
Wybierz wariant:
Długość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Schedpol |
| Seria | Base Steel Range |
| Nr katalogowy | 10053DPSC |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 90 cm |
| Kolor | stal |
| Kod EAN | 5905805734646 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 3 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,57 kg |
| Dane producenta | Zobacz |