Miotła z wieszakiem 65008 Joseph Joseph CleanTech
Miotła z wieszakiem 65008 Joseph Joseph CleanTech
- Nr katalogowy: 65008
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 187,35zł
Opis produktu
| Marka | Joseph Joseph |
| Seria | CleanTech |
| Nr katalogowy | 65008 |
| Długość drążka (max) | 93.6 cm |
| Kod EAN | 5028420012712 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 8 x 96 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |