Miska 21.5x21.5x6 cm beżowy 241864 Brabantia Make & Take
Miska 21.5x21.5x6 cm beżowy 241864 Brabantia Make & Take
- Nr katalogowy: 241864
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 87,43zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Make & Take |
| Nr katalogowy | 241864 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 1 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | beżowy |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Dłuższy bok | 21.5 cm |
| Krótszy bok | 21.5 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Kod EAN | 8710755241864 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 6 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,27 kg |
| Dane producenta | Zobacz |