Miska 21.5x21.5x7.5 cm 241901 Brabantia Make & Take
Miska 21.5x21.5x7.5 cm 241901 Brabantia Make & Take
- Nr katalogowy: 241901
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 104,98zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Make & Take |
| Nr katalogowy | 241901 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 1.3 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | inny |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Dłuższy bok | 21.5 cm |
| Krótszy bok | 21.5 cm |
| Wysokość | 7.5 cm |
| Kod EAN | 8710755241901 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 21 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,37 kg |
| Dane producenta | Zobacz |