Miska WC wisząca bez kołnierza biały 4674T0R1 Villeroy & Boch Antao
Miska WC wisząca bez kołnierza biały 4674T0R1 Villeroy & Boch Antao
- Nr katalogowy: 4674T0R1
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 078,97zł
- Cena katalogowa: 3 569,71 zł
Opis produktu
| Marka | Villeroy & Boch |
| Seria | Antao |
| Nr katalogowy | 4674T0R1 |
| Długość | 56 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 35.5 cm |
| Deska w zestawie | bez deski |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kształt | owalny |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 4062373911372 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 35 x 56 cm |
| Waga z opakowaniem | 25,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii