Miska WC wisząca bez kołnierza biały mat 0511700021 Catalano Sfera
Miska WC wisząca bez kołnierza biały mat 0511700021 Catalano Sfera
- Nr katalogowy: 0511700021
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 918,29zł
Opis produktu
| Marka | Catalano |
| Seria | Sfera |
| Nr katalogowy | 0511700021 |
| Długość | 50 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Deska w zestawie | bez deski |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 8056214878548 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii