Miska WC wisząca bez kołnierza biały półmat 253009AA00 Duravit ME by Starck
Miska WC wisząca bez kołnierza biały półmat 253009AA00 Duravit ME by Starck
- Nr katalogowy: 253009AA00
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 313,66zł
Opis produktu
| Marka | Duravit |
| Seria | ME by Starck |
| Nr katalogowy | 253009AA00 |
| Długość | 57 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 35.5 cm |
| Deska w zestawie | bez deski |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | półmat |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 4067116509953 |
| Wymiary z opakowaniem | 52 x 39 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 24,85 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii