Miska WC wisząca bez kołnierza biały połysk D462501 Ceramica Dolomite Mirto
Miska WC wisząca bez kołnierza biały połysk D462501 Ceramica Dolomite Mirto
- Nr katalogowy: D462501
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 272,92zł
Opis produktu
| Marka | Ceramica Dolomite |
| Seria | Mirto |
| Nr katalogowy | D462501 |
| Długość | 55 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 41 cm |
| Deska w zestawie | bez deski |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 8053614141401 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 57 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 23,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |