Miska WC wisząca bez kołnierza biały RST23AWHA Rak Ceramics Resort
Miska WC wisząca bez kołnierza biały RST23AWHA Rak Ceramics Resort
- Nr katalogowy: RST23AWHA
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 579,16zł
Opis produktu
| Marka | Rak Ceramics |
| Seria | Resort |
| Nr katalogowy | RST23AWHA |
| Długość | 52 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| W zestawie | Miska wc bez deski |
| Typ rantu | bez kołnierza |
| Montaż | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kod EAN | 4043733957988 |
| Waga z opakowaniem | 23,00 kg |