Miska WC wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk 503153001 Geberit Selnova Square
Miska WC wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk 503153001 Geberit Selnova Square
- Nr katalogowy: 503153001
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 080,54zł
Opis produktu
| Marka | Geberit |
| Seria | Selnova Square |
| Nr katalogowy | 503153001 |
| Długość | 54 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Deska w zestawie | bez deski |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | prostokątny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Spłukiwanie wirowe | ze spłukiwaniem wirowym |
| Kod EAN | 4064746083914 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 54 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 19,82 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii