Miska WC wisząca wandalooporna srebrny mat HN13018 Faneco SN M
Miska WC wisząca wandalooporna srebrny mat HN13018 Faneco SN M
- Nr katalogowy: HN13018
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 021,23zł
Opis produktu
| Marka | Faneco |
| Seria | SN M |
| Nr katalogowy | HN13018 |
| Długość | 515 cm |
| Szerokość | 353 cm |
| Wysokość | 350 cm |
| Deska w zestawie | bez deski |
| Bez kołnierza | z kołnierzem |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | srebrny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przeznaczenie specjalne | wandalooporna |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Kod EAN | 5901764296232 |
| Wymiary z opakowaniem | 409 x 400 x 600 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |