Miska WC z deską wolnoopadającą stojąca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk A80336MS0W Roca Avant
Miska WC z deską wolnoopadającą stojąca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk A80336MS0W Roca Avant
- Nr katalogowy: A80336MS0W
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 881,00zł
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Avant |
| Nr katalogowy | A80336MS0W |
| Długość | 56.5 cm |
| Szerokość | 38.5 cm |
| Wysokość | 47.5 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca, z funkcją łatwego wypinania |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | stojąca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kształt | okrągły |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Spłukiwanie wirowe | ze spłukiwaniem wirowym |
| Kod EAN | 8433290987973 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 53 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 40,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii