Miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza biały A34HV02000 Roca Victoria
Miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza biały A34HV02000 Roca Victoria
- Nr katalogowy: A34HV02000
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 892,10zł
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Victoria |
| Nr katalogowy | A34HV02000 |
| Długość | 35.5 cm |
| Szerokość | 53 cm |
| Wysokość | 44.5 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 8445662131273 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 59 x 41 cm |
| Waga z opakowaniem | 22,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii