Miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk 503045001 Geberit iCon
Miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk 503045001 Geberit iCon
- Nr katalogowy: 503045001
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 936,95zł
- Cena katalogowa: 2 594,69 zł
Wybierz wariant:
Powłoka ochronna
Opis produktu
| Marka | Geberit |
| Seria | iCon |
| Nr katalogowy | 503045001 |
| Długość | 53 cm |
| Szerokość | 35.5 cm |
| Wysokość | 33.5 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | okrągły |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Spłukiwanie wirowe | ze spłukiwaniem wirowym |
| Kod EAN | 4064746019791 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 58 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 26,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii