Miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk A34HD11000 Roca Optica
Miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk A34HD11000 Roca Optica
- Nr katalogowy: A34HD11000
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 433,30zł
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Optica |
| Nr katalogowy | A34HD11000 |
| Długość | 35.5 cm |
| Szerokość | 53 cm |
| Wysokość | 44.5 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Spłukiwanie wirowe | ze spłukiwaniem wirowym |
| Kod EAN | 8445662077144 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 57 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 29,87 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii