Miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk TR2196DF Uptrend Caneo
Miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk TR2196DF Uptrend Caneo
- Nr katalogowy: TR2196DF
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 667,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wykończenie powierzchni
Opis produktu
| Marka | Uptrend |
| Seria | Caneo |
| Nr katalogowy | TR2196DF |
| Długość | 49 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Spłukiwanie wirowe | ze spłukiwaniem wirowym |
| Kod EAN | 5904063473502 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 36 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 26,00 kg |
Produkty z serii