Miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk TR2216R Uptrend Gravis
Miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk TR2216R Uptrend Gravis
- Nr katalogowy: TR2216R
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 667,00zł
Opis produktu
| Marka | Uptrend |
| Seria | Gravis |
| Nr katalogowy | TR2216R |
| Długość | 50.5 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Wysokość | 34.5 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kształt | prostokątny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Spłukiwanie wirowe | ze spłukiwaniem wirowym |
| Kod EAN | 5904063475070 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 34 x 50 cm |
| Waga z opakowaniem | 27,00 kg |