Miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk X03121 Ravak Chrome
Miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk X03121 Ravak Chrome
- Nr katalogowy: X03121
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 946,22zł
Opis produktu
| Marka | Ravak |
| Seria | Chrome |
| Nr katalogowy | X03121 |
| Długość | 36.3 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 39 cm |
| Deska w zestawie | z funkcją łatwego wypinania |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Spłukiwanie wirowe | ze spłukiwaniem wirowym |
| Kod EAN | 8592626110314 |
| Wymiary z opakowaniem | 52 x 43 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem | 34,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii