Naświetlacz 30 W 3000k czarny 929004642401 Philips Lois
Naświetlacz 30 W 3000k czarny 929004642401 Philips Lois
- Nr katalogowy: 929004642401
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 113,22zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Lois |
| Nr katalogowy | 929004642401 |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |
| Barwa światła | 3000K |
| Moc | 30 W |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Zasilanie | 230V |
| Strumień świetlny | 3200 lm |
| Kod EAN | 8720169365223 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 22 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,51 kg |
| Dane producenta | Zobacz |