Naświetlacz 30 W 5000k czarny 929004641901 Philips Lois
Naświetlacz 30 W 5000k czarny 929004641901 Philips Lois
- Nr katalogowy: 929004641901
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 83,82zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Lois |
| Nr katalogowy | 929004641901 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Barwa światła | 5000K |
| Moc | 30 W |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Zasilanie | 230V |
| Strumień świetlny | 3200 lm |
| Kod EAN | 8720169365124 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 19 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |