Naświetlacz 9 W 5000k czarny 929004073701 Philips Nysil
Naświetlacz 9 W 5000k czarny 929004073701 Philips Nysil
- Nr katalogowy: 929004073701
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 282,02zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Nysil |
| Nr katalogowy | 929004073701 |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Barwa światła | 5000K |
| Moc | 9 W |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Kod EAN | 8720169269156 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 39 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,76 kg |
| Dane producenta | Zobacz |