Odpływ liniowy 100 cm CO100N Balneo Duplex Next
Odpływ liniowy 100 cm CO100N Balneo Duplex Next
- Nr katalogowy: CO100N
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 609,36zł
Opis produktu
| Marka | Balneo |
| Seria | Duplex Next |
| Nr katalogowy | CO100N |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 100 cm |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 5903943983971 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 21 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii