Odpływ liniowy 110 cm czarny 154502TE1 Geberit CleanLine
Odpływ liniowy 110 cm czarny 154502TE1 Geberit CleanLine
- Nr katalogowy: 154502TE1
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 655,74zł
- Cena katalogowa: 2 418,67 zł
Wybierz wariant:
Długość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Geberit |
| Seria | CleanLine |
| Nr katalogowy | 154502TE1 |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 110 cm |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 4064746079078 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 6 x 112 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,92 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii