Odpływ liniowy 130 cm stal 154503KS1 Geberit CleanLine
Odpływ liniowy 130 cm stal 154503KS1 Geberit CleanLine
- Nr katalogowy: 154503KS1
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 667,16zł
- Cena katalogowa: 2 435,77 zł
Wybierz wariant:
Długość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Geberit |
| Seria | CleanLine |
| Nr katalogowy | 154503KS1 |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 130 cm |
| Kolor | stal |
| Kod EAN | 4064746033858 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 6 x 133 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,08 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii