Odpływ liniowy 160 cm czarny 154504TE1 Geberit CleanLine
Odpływ liniowy 160 cm czarny 154504TE1 Geberit CleanLine
- Nr katalogowy: 154504TE1
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 351,22zł
- Cena katalogowa: 3 458,51 zł
Wybierz wariant:
Długość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Geberit |
| Seria | CleanLine |
| Nr katalogowy | 154504TE1 |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 160 cm |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 4064746079115 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 7 x 163 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii