Odpływ liniowy 160 cm stal 154504KS1 Geberit CleanLine
Odpływ liniowy 160 cm stal 154504KS1 Geberit CleanLine
- Nr katalogowy: 154504KS1
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 043,30zł
- Cena katalogowa: 2 998,13 zł
Wybierz wariant:
Długość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Geberit |
| Seria | CleanLine |
| Nr katalogowy | 154504KS1 |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 160 cm |
| Kolor | stal |
| Kod EAN | 4064746028854 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 7 x 163 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,58 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii