Odpływ liniowy 60 cm stal 56174800 Hansgrohe RainDrain Compact
Odpływ liniowy 60 cm stal 56174800 Hansgrohe RainDrain Compact
- Nr katalogowy: 56174800
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 467,96zł
- Cena katalogowa: 2 316,09 zł
Opis produktu
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | RainDrain Compact |
| Nr katalogowy | 56174800 |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 60 cm |
| Kolor | stal |
| Kod EAN | 4059625429914 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 13 x 78 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii