Odpływ liniowy 60 cm stal 56271800 Hansgrohe RainDrain Go
Odpływ liniowy 60 cm stal 56271800 Hansgrohe RainDrain Go
- Nr katalogowy: 56271800
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 065,29zł
- Cena katalogowa: 1 789,65 zł
Wybierz wariant:
Długość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | RainDrain Go |
| Nr katalogowy | 56271800 |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 60 cm |
| Kolor | stal |
| Kod EAN | 4059625541470 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 13 x 78 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,88 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z