Odpływ prysznicowy 20 cm stal 27200 Kessel
Odpływ prysznicowy 20 cm stal 27200 Kessel
- Nr katalogowy: 27200
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 322,78zł
Opis produktu
| Marka | Kessel |
| Nr katalogowy | 27200 |
| Rodzaj | punktowy |
| Długość | 20 cm |
| Kolor | stal |
| Kod EAN | 4026092112786 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 10 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,22 kg |
| Dane producenta | Zobacz |