Odpływ prysznicowy 70 cm OLBV70ST Schedpol Slit Advance
Odpływ prysznicowy 70 cm OLBV70ST Schedpol Slit Advance
- Nr katalogowy: OLBV70ST
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 704,40zł
- Cena katalogowa: 907,74 zł
Wybierz wariant:
Długość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Schedpol |
| Seria | Slit Advance |
| Nr katalogowy | OLBV70ST |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 70 cm |
| Kolor | chrom |
| Kod EAN | 5902627709760 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 13 x 75 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |