Odpływ prysznicowy 90 cm chrom A01010701024 Balneo Duplex Next
Odpływ prysznicowy 90 cm chrom A01010701024 Balneo Duplex Next
- Nr katalogowy: A01010701024
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 434,58zł
Opis produktu
| Marka | Balneo |
| Seria | Duplex Next |
| Nr katalogowy | A01010701024 |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 90 cm |
| Kolor | chrom |
| Kod EAN | 5905591093897 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 20 x 100 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z
Produkty z serii