Okap kuchenny 52 cm podszafkowy czarny SOLOPPOMBK6001 iceBerg Solido
Okap kuchenny 52 cm podszafkowy czarny SOLOPPOMBK6001 iceBerg Solido
- Nr katalogowy: SOLOPPOMBK6001
- Dostępność: do 72h
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 617,00zł
Opis produktu
| Marka | iceBerg |
| Seria | Solido |
| Nr katalogowy | SOLOPPOMBK6001 |
| Rodzaj okapu | podszafkowy |
| Szerokość | 52 cm |
| Kolor | czarny |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Klasa energetyczna | B |
| Maksymalna wydajność | 500 m3/h |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Kod EAN | 5903887312608 |
| Wymiary z opakowaniem | 55 x 36 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,75 kg |
| Dane producenta | Zobacz |