Organizer 17x9x10 cm biały 64557 Blomus Piro
Organizer 17x9x10 cm biały 64557 Blomus Piro
- Nr katalogowy: 64557
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 172,02zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Blomus |
| Seria | Piro |
| Nr katalogowy | 64557 |
| Kolor | biały |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 17 cm |
| Krótszy bok | 9 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Kod EAN | 4008832006159 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 14 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,61 kg |