Organizer 20x11.5x19 cm czarny-stal 12156 Kela Palita
Organizer 20x11.5x19 cm czarny-stal 12156 Kela Palita
- Nr katalogowy: 12156
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 132,16zł
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Palita |
| Nr katalogowy | 12156 |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Materiał | stal |
| Kolor | czarny, stal |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 20 cm |
| Krótszy bok | 11.5 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Kod EAN | 4025457121562 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 15 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,48 kg |
| Dane producenta | Zobacz |