Otwieracz do słoików xx28.5 cm biały-stal 3135 Leifheit
Otwieracz do słoików xx28.5 cm biały-stal 3135 Leifheit
- Nr katalogowy: 3135
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 84,80zł
Opis produktu
| Marka | Leifheit |
| Nr katalogowy | 3135 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, stal |
| Kolor | biały, stal |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Wysokość | 28.5 cm |
| Kod EAN | 4006501031358 |
| Wymiary z opakowaniem | 2 x 28 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,22 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z