Otwieracz do słoików xx31.5 cm stal 3131 Leifheit
Otwieracz do słoików xx31.5 cm stal 3131 Leifheit
- Nr katalogowy: 3131
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 94,60zł
Opis produktu
| Marka | Leifheit |
| Nr katalogowy | 3131 |
| Materiał | stal |
| Kolor | stal |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Wysokość | 31.5 cm |
| Kod EAN | 4006501031310 |
| Wymiary z opakowaniem | 2 x 31 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,21 kg |
| Dane producenta | Zobacz |