Otwieracz xx21 cm biały 3141 Leifheit
Otwieracz xx21 cm biały 3141 Leifheit
- Nr katalogowy: 3141
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 84,80zł
Opis produktu
| Marka | Leifheit |
| Nr katalogowy | 3141 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, stal |
| Kolor | biały |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Wysokość | 21 cm |
| Kod EAN | 4006501031419 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 22 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,19 kg |
| Dane producenta | Zobacz |