Otwieracz xx22.5 cm biały 3132 Leifheit
Otwieracz xx22.5 cm biały 3132 Leifheit
- Nr katalogowy: 3132
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 94,60zł
Opis produktu
| Marka | Leifheit |
| Nr katalogowy | 3132 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, stal |
| Kolor | biały |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Wysokość | 22.5 cm |
| Kod EAN | 4006501031327 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 22 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |