Panel grzewczy stalowy 105x40 cm 2000 W PA2000WIFI4 Mill Steel
Panel grzewczy stalowy 105x40 cm 2000 W PA2000WIFI4 Mill Steel
- Nr katalogowy: PA2000WIFI4
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 109,85zł
Opis produktu
| Marka | Mill |
| Seria | Steel |
| Nr katalogowy | PA2000WIFI4 |
| Moc | 2000 W |
| Maksymalna powierzchnia | 28 m2 |
| Długość | 105 cm |
| Szerokość | 10.3 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Kod EAN | 7090019825414 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 47 x 111 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |