Parawan nawannowy 110 cm 2-częściowy chrom połysk/szkło przezroczyste P0083 New Trendy New Soleo
Parawan nawannowy 110 cm 2-częściowy chrom połysk/szkło przezroczyste P0083 New Trendy New Soleo
- Nr katalogowy: P0083
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 242,64zł
Opis produktu
| Marka | New Trendy |
| Seria | New Soleo |
| Nr katalogowy | P0083 |
| Rodzaj | dwuczęściowy |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Szerokość | 110 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Stronność | prawostronny |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 5902276355059 |
| Wymiary z opakowaniem | 72 x 7 x 156 cm |
| Waga z opakowaniem | 28,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii