Parawan nawannowy 120 cm 2-częściowy szczotkowany/szkło przezroczyste 101021209101L Radaway Essenza Pro Brushed Nickel PND II
Parawan nawannowy 120 cm 2-częściowy szczotkowany/szkło przezroczyste 101021209101L Radaway Essenza Pro Brushed Nickel PND II
- Nr katalogowy: 101021209101L
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 770,00zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Essenza Pro Brushed Nickel PND II |
| Nr katalogowy | 101021209101L |
| Rodzaj | dwuczęściowy |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Szerokość | 120 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Stronność | lewostronny |
| Kolor profili | inny |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Kod EAN | 5904295106407 |
| Wymiary z opakowaniem | 85 x 164 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 33,43 kg |
| Dane producenta | Zobacz |