Parawan nawannowy 140 cm 2-częściowy szczotkowany/szkło przezroczyste 100101409101R Radaway Nes 6 Brushed Nickel PND I
Parawan nawannowy 140 cm 2-częściowy szczotkowany/szkło przezroczyste 100101409101R Radaway Nes 6 Brushed Nickel PND I
- Nr katalogowy: 100101409101R
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 430,00zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Nes 6 Brushed Nickel PND I |
| Nr katalogowy | 100101409101R |
| Rodzaj | dwuczęściowy |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Stronność | prawostronny |
| Kolor profili | inny |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Kod EAN | 5904295132574 |
| Wymiary z opakowaniem | 110 x 166 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 50,26 kg |
| Dane producenta | Zobacz |