Parawan nawannowy 140 cm 2-częściowy szczotkowany/szkło przezroczyste 105001409101L Radaway Essenza 8 SL Brushed Nickel PND II
Parawan nawannowy 140 cm 2-częściowy szczotkowany/szkło przezroczyste 105001409101L Radaway Essenza 8 SL Brushed Nickel PND II
- Nr katalogowy: 105001409101L
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 168,00zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Essenza 8 SL Brushed Nickel PND II |
| Nr katalogowy | 105001409101L |
| Rodzaj | dwuczęściowy |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 150.6 cm |
| Stronność | lewostronny |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Kod EAN | 5904295890610 |
| Wymiary z opakowaniem | 69 x 162 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 40,03 kg |
| Dane producenta | Zobacz |